Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Arberi

  • €450

Përshkrimi

Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Arberi (ish-Dragodan) Prishtine,perball Minimax-it rreth rruges,dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari , dy dhome gjumi, banjo, ballkonë, koridor.
Banesa është e mobiluar në tërësi me te gjitha elementet funksionale dhe është ne nje lokacion shume te përshtatshem për banim me qasje te shpejte ne rruget kryesore dhe shume sherbime tjera te nevojshme!
Posedon ashensor dhe hapsire te mjaftushme per vendparkim.

– ID:2759
– Lokacioni:Prishtine 📍
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë🏢
– Dhoma: 🛏2+1
– Banjo: 1🛁
– Kati: 2🛗
– Siperfaqe:90m²📐
– Ballkon: 1🌅
– Cmimi: 450€ 💶

Për më shumë Info:
ASR- Real Estate
📞+38349875949
🌐www.asr-ks.com
📧e-mail: info@asr-ks.com
📍 Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48

Detajet

Updated on June 7, 2024 at 10:10 pm
  • ID e pronës: 2759
  • Çmimi: €450
  • Lloji i pronës: Banesa
  • Statusi i pronës: Për qira

Adresa

  • Adresa Arberi
  • Qyteti Prishtina

Informacioni i kontaktit

Shiko shpalljet
admin
  • admin

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
admin
  • admin