Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Bregu i diellit

 • €220
Për qira

Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Bregu i diellit

 • €220

Përshkrimi

Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Bregu i diellit ne Prishtine,tek banesat me tulla te kuqe, perballe Ambulantes, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, nje dhome gjumi,  banjo, ballkonë, koridor, nxemje me termokos.
Banesa është e mobiluar në tërësi me te gjitha elementet funksionale dhe është ne nje lokacion shume te përshtatshem për banim me qasje te shpejte ne rruget kryesore dhe shume sherbime tjera te nevojshme!
Posedon ashensor dhe hapsire te mjaftushme per vendparkim.

– ID:2763
– Lokacioni:Prishtine 📍
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë🏢
– Dhoma: 🛏1+1
– Banjo: 1🛁
– Kati: 1🛗
– Siperfaqe:m²📐
– Ballkon: 1🌅
– Cmimi: 220€ 💶

Për më shumë Info:
ASR- Real Estate
📞+38349875949
🌐www.asr-ks.com
📧e-mail: info@asr-ks.com
📍 Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48

Detajet

Updated on June 10, 2024 at 9:27 am
 • ID e pronës: 2763
 • Çmimi: €220
 • Lloji i pronës: Banesa
 • Statusi i pronës: Për qira

Adresa

 • Adresa bregu i diellit
 • Qyteti Prishtina
 • Shteti Kosovo

Informacioni i kontaktit

Shiko shpalljet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Search
admin
 • admin