Ofrohet #banesa me #qira në lagjen e muhaxhereve

 • Me marrëveshje
Për qira E Pamobiluar

Ofrohet #banesa me #qira në lagjen e muhaxhereve

 • Me marrëveshje

Përshkrimi

Ofrohet #banesa me #qira në lagjen e muhaxhereve ne Prishtine,dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, tri  dhome gjumi, banjo+wc,  ballkonë, koridor, depo.
Banesa është e pamobiluar në tërësi, ka vetem kuzhinen te montuar, dhe është ne nje lokacion shume te përshtatshem për banim me qasje te shpejte ne rruget kryesore dhe shume sherbime tjera te nevojshme!
Posedon ashensor dhe hapsire te mjaftushme per vendparkim.

– ID:2764
– Lokacioni:Prishtine 📍
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë🏢
– Dhoma: 🛏3+1
– Banjo: 1🛁
– Kati: 10🛗
– Siperfaqe:109m²📐
– Ballkon: 1🌅
– Cmimi:me marreveshje € 💶

Për më shumë Info:
ASR- Real Estate
📞+38349875949
🌐www.asr-ks.com
📧e-mail: info@asr-ks.com
📍 Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48

Detajet

Updated on June 10, 2024 at 9:33 am
 • ID e pronës: 2764
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Lloji i pronës: Banesa
 • Statusi i pronës: Për qira

Adresa

 • Adresa Lagjia e muhaxhereve
 • Qyteti Prishtina
 • Shteti Kosovo

Informacioni i kontaktit

Shiko shpalljet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Search
admin
 • admin