Ofrohet #banesa me #qira në lagjen e spitalit,

  • €350

Përshkrimi

Ofrohet #banesa me #qira në lagjen e spitalit, rr,Muharrem Fejza ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari , tri dhome gjumi, banjo, ballkonë, koridor.
Banesa është e mobiluar në tërësi me te gjitha elementet funksionale dhe është ne nje lokacion shume te përshtatshem për banim me qasje te shpejte ne rruget kryesore dhe shume sherbime tjera te nevojshme!
Posedon ashensor dhe hapsire te mjaftushme per vendparkim. Banesa leshohet me qira per afatshkurt, tre muaj ose me pak,  deri me 1 tetor, nga 1 tetor 2024 duhet te lirohet.

– ID:2766
– Lokacioni:Prishtine 📍
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë🏢
– Dhoma: 🛏3+1
– Banjo: 1🛁
– Siperfaqe:109m²📐
– Ballkon: 1🌅
– Cmimi: 350€ 💶+50 euro garazha

Për më shumë Info:
ASR- Real Estate
📞+38349875949
🌐www.asr-ks.com
📧e-mail: info@asr-ks.com
📍 Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48

Detajet

Updated on June 10, 2024 at 12:52 pm
  • ID e pronës: 2766
  • Çmimi: €350
  • Lloji i pronës: Banesa
  • Statusi i pronës: Për qira

Adresa

  • Adresa muharrem fejza
  • Qyteti Prishtina
  • Shteti Kosovo

Informacioni i kontaktit

Shiko shpalljet
admin
  • admin

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
admin
  • admin