Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Emshir, tek BG Construction

  • €400

Përshkrimi

Ofrohet #banesa me #qira në lagjen Emshir, tek BG Construction,rr. Ali Vitia, afer Veternikut, Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, banjo+wc, ballkonë, koridor.
Banesa është e mobiluar në tërësi me te gjitha elementet funksionale dhe është ne nje lokacion shume te përshtatshem për banim me qasje te shpejte ne rruget kryesore dhe shume sherbime tjera te nevojshme!
Posedon ashensor dhe hapsire te mjaftushme per vendparkim.

– ID:2760
– Lokacioni:Prishtine 📍
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë🏢
– Dhoma: 🛏2+1
– Banjo: 1🛁
– Kati: 2🛗
– Siperfaqe:92m²📐
– Ballkon: 1🌅
– Cmimi: 400€ 💶

Për më shumë Info:
ASR- Real Estate
📞+38349875949
🌐www.asr-ks.com
📧e-mail: info@asr-ks.com
📍 Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48

Detajet

Updated on June 8, 2024 at 8:30 am
  • ID e pronës: 2760
  • Çmimi: €400
  • Lloji i pronës: Banesa
  • Statusi i pronës: Për qira

Adresa

  • Adresa emshir/veternik
  • Qyteti Prishtina
  • Shteti Kosovo

Informacioni i kontaktit

Shiko shpalljet
admin
  • admin

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
admin
  • admin