Ofrohet #banesa ne #shitje në lagjen  e spitalit, rr.Muharrem Fejza,

Përshkrimi

Ofrohet #banesa ne #shitje në lagjen  e spitalit, rr.Muharrem Fejza, Prishtine,  ndërtim i Cima Construction, me orientim nga juglindja.Karakterizohet nga një pamje tejet moderne, e cila përfshin: qëndrimin ditor, kuzhinën, tri dhoma të gjumit, një banjo, një tualet, një depo dhe dy ballkone.Sistemin e ngrohjes e ka me termokos.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë dhe dy ashensorë.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.
Banesa është e mobiluar në tërësi me te gjitha elementet funksionale dhe është ne nje lokacion shume te përshtatshem për banim me qasje te shpejte ne rruget kryesore dhe shume sherbime tjera te nevojshme!  Pranimi teknik i baneses eshte perfunduar, dhe kontrata behet tek noteri.

– ID:2770
– Lokacioni:Prishtine 📍
– Statusi: ne #shitje
– Lloji i Pronës: Banesë🏢
– Dhoma: 🛏3+1
– Banjo: 1🛁+tualet
– Kati: 🛗
– Siperfaqe:105,30m²📐
– Ballkon:2🌅
– Cmimi: 125,000.00€ 💶

Për më shumë Info:
ASR- Real Estate
📞+38349875949
🌐www.asr-ks.com
📧e-mail: info@asr-ks.com
📍 Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48

Detajet

Updated on June 14, 2024 at 8:21 am
  • Lloji i pronës: Banesa
  • Statusi i pronës: Për shitje

Adresa

  • Adresa muharrem fejza
  • Qyteti Prishtina
  • Shteti Kosovo

Informacioni i kontaktit

Shiko shpalljet
admin
  • admin

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
admin
  • admin