Ofrohet #lokali me #qira në lagjen Germia

  • €7

Përshkrimi

Ofrohet #lokali me #qira në lagjen Germia ne Prishtine, i cili posedon 323 m2, dy banjo, dhe gjindet ne perdhese.I pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesore.

ID\2762
– Cmimi: 7€m2 💶

Për më shumë Info:
ASR- Real Estate
📞+38349875949
🌐www.asr-ks.com
📧e-mail: info@asr-ks.com
📍 Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48

Detajet

Updated on June 8, 2024 at 8:52 am
  • ID e pronës: 2761
  • Çmimi: €7
  • Lloji i pronës: Zyra dhe lokale
  • Statusi i pronës: Për qira

Adresa

  • Adresa germi
  • Qyteti Prishtina
  • Shteti Kosovo

Informacioni i kontaktit

Shiko shpalljet
admin
  • admin

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
admin
  • admin