Ofrohet #lokali me #qira në lagjen Mati 1

 • Me marrëveshje
Për qira

Ofrohet #lokali me #qira në lagjen Mati 1

 • Me marrëveshje

Përshkrimi

Ofrohet #lokali me #qira në lagjen Mati 1,rruga Isa Kastrati, kompleksi Arkos, te
Viva fresh, afer shkolles “Mileniumi i Tretë”.Lokali posedon 48 m2,ngrohje qëndore me rrymë.

– ID:2771
– Lokacioni:Prishtine 📍
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: lokal
– Dhoma: 🛏1
– Banjo: 1🛁
– Kati: 🛗perdhese
– Siperfaqe:48m²📐
– Ballkon: 1🌅
– Cmimi:4,50 € 💶m2

Për më shumë Info:
ASR- Real Estate
📞+38349875949
🌐www.asr-ks.com
📧e-mail: info@asr-ks.com
📍 Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48

Detajet

Updated on June 14, 2024 at 8:32 am
 • ID e pronës: 2771
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Lloji i pronës: Zyra dhe lokale
 • Statusi i pronës: Për qira

Adresa

 • Adresa mati 1
 • Qyteti Prishtina
 • Shteti Kosovo

Informacioni i kontaktit

Shiko shpalljet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Search
admin
 • admin